O nas

Pundarika Centrum Jogi i Rozwoju to małe, kameralne miejsce z duszą, stworzone z potrzeby serca, z potrzeby niesienia innym światła, nadziei, pokazania, że szczęście jest możliwe i jest w każdym z nas, tylko trzeba się na nie otworzyć.


To miejsce stworzone z pasji i świadomości, prosto z serca, to miejsce, gdzie każdy może zrelaksować się po stresującym dniu, to oaza spokoju w mieście, gdzie otrzymasz czas tylko dla siebie wśród ludzi, którzy myślą podobnie, to poczucie bycia tu i teraz.

To miejsce odkrywania swoich nieograniczonych możliwości, powrotu do siebie. Przepełnione otwartością, radością życia i miłością do siebie.

To również miejsce gdzie znajdziesz inspirację, motywację i sposób jak dbać o siebie zdrowo i spełniać swoje marzenia.

Kundalini joga, Art Flow Pilates, Stretching dla każdego, Joga Nidra, codzienne zajęcia poranne i wieczorne, poranne sadhany, joga w parku, warsztaty, sesje indywidualne i wiele wiele innych rzeczy, które pojawią się z czasem.  

To CUD... To praca z ciałem, umysłem i duchem, to miejsce dla każdego, bez względu na wiek, płeć, kolor skóry czy przekonania…

Chcemy pokazać innym, że joga kundalini i inne metody pracy z ciałem i umysłem dają siłę do pokonywania przeciwności losu, że dzięki praktyce możemy marzyć i spełniać te marzenia, że możemy odkrywać swój potencjał i iść przez życie zgodnie ze swoim przeznaczeniem, że możemy się realizować, ale też żyć w harmonii, ze sobą i innymi.


Zapraszamy do wspólnej przygodyWoman in a Yoga Pose
 

Follow

  • Facebook
  • Instagram

Contact

+48 694 555 111

Address

ul. Adama Pługa 1/3

02-047 Warszawa

Polska

©2018 by Pundarika Centrum Jogi i Rozwoju. Proudly created with Wix.com