Silna kobieta

March 27, 2019

To, co sprawia, że ​​kobieta jest pewna siebie, to jej zdolność wzywania jej kobiecej mądrości.

 

 

Tak często w naszym świecie myślimy o sile jako jakości, która wynika ze zdecydowanej determinacji i woli sukcesu bez względu na koszty. Nawet jeśli możemy chcieć myśleć o silnej kobiecie, jako zdefiniowana w ten sposób, co tak naprawdę sprawia, że ​​kobieta jest pewna siebie w jej zdolności  słuchania jej prawdziwej jaźni i bycia w stanie wezwać swoją kobiecą mądrość w każdej sytuacji, która może się pojawić. Kobieta nie musi wchodzić w rolę asertywności ani zachowywać się jak mężczyzna, aby być skuteczną w tym, co robi - po prostu musi skontaktować się ze swoim wnętrzem i zmysłem współczucia, aby naprawdę pokazać głębię swojej siły.

 

Słuchanie kobiecej strony nas samych może początkowo nie wydawać się łatwe, ponieważ ten rodzaj energii jest często pomijany w wielu aspektach naszego codziennego życia. Jeśli jednak uda nam się połączyć z tą częścią tego, kim jesteśmy, odkryjemy, że jest dla nas nieograniczone źródło siły. Nasza zdolność do sięgania do naszej intuicji i słuchania naszych wewnętrznych przewodników, uwzględniania potrzeb osób wokół nas i patrzenia na sytuację ze współczuciem i miłością to sposoby, dzięki którym możemy pokazać światu prawdziwą moc, która jest częścią naszej kobiecej natury.

 

Kiedy nauczymy się integrować to źródło siły z naszymi codziennymi zadaniami i podejmowaniem decyzji, przekonamy się, że możemy być bardziej elastyczne i otwarte na rzeczy, które dzieją się wokół nas i bardziej otwarte na nowe pomysły. Nie tylko zobaczymy świat w innym świetle, ale naprawdę zaczniemy zdawać sobie sprawę z potencjału tej formy energii, aby wzmocnić siebie i wszystkiego wokół nas.

 

 

Gdy kultywujemy naszą kobiecą energię, możemy przedefiniować znaczenie siły. Przyjmując naszą kobiecą moc jako coś silnego, jesteśmy w stanie wykorzystać ją z prawdziwą pewnością i determinacją oraz czerpać z tego, co naprawdę do nas należy.

Madisyn Taylor

Please reload

Our Recent Posts

Silna kobieta

March 27, 2019

10 surprising side effects of adopting a regular work out routine

May 4, 2016

Are you ready to plunge into yoga?

May 4, 2016

1/1
Please reload

Tags

Please reload

 

Follow

  • Facebook
  • Instagram

Contact

+48 694 555 111

Address

ul. Adama Pługa 1/3

02-047 Warszawa

Polska

©2018 by Pundarika Centrum Jogi i Rozwoju. Proudly created with Wix.com