Nasi nauczuciele

Zespół Pundarika Centrum Jogi i Rozwoju składa się z wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie zdrowia gotowych wykorzystać swoją energię i umiejętności, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele. Każdy w naszym centrum wierzy w ustanowienie równowagi energetycznej i przepływu w czakrach i polu energetycznym ciała. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszym niesamowitym zespole - cieszymy się, że będziemy częścią Twojego zdrowego stylu życia.

Kasia Ciborowska (HarmanJot Kaur)

Kundalini joga
Joga nidra
Medytacje

Certyfikowana nauczycielka jogi kundalini wg przekazu Yogi Bhajana, certyfikowana liderka jogi śmiechu Dr Kataria School of Laughter Yoga, Reiki II stopień, certyfikowany praktyk metody Soul Body Fusion®, certyfikowany praktyk Uzdrawiania Medytacyjnego (Meditative Healing Programme®) akredytowanego przez 3HO® IKYTA, oraz masażu Dotyk Motyla, posiadam stopień mistrzowski naturalnej metody Uzdrawiania Konchami Indian Hopi, w trakcie w trakcie kursu nauczycielskiego Kundalini Jogi II stopnia. W 2017 ukończyłam poziom 1, a w 2018 poziom 2 kursu nauczycielskiego Science of Mind In Humanology for Leadership&Success® certyfikowanego przez the International Yoga Alliance, czyli jogi dla biznesu. Wraz z Puran Sukh Kaur organizuję serię warsztatów dla kobiet z serii „Kobiece Przywództwa w Erze Wodnika”.

Praktykuję również śpiew oraz naad jogę, czyli jogę dźwięku pod okiem Stefano Manfrina. Oprócz kundalini jogi organizuję również warsztaty i koncerty znanych muzyków z kręgów tzw. muzyki duchowej. Interesuje mnie numerologia jogiczna Karam Kriya. Jestem wolontariuszem w Centrum Onkologii na oddziale szpitalnym.

Chcę pokazać ludziom, że każdy może żyć w odpowiedzialności za siebie, ale też w radości i lekkości, że nasz codzienny uśmiech zmienia nasze życie.

Z wykształcenia technolog żywności, z zamiłowania i przekonania wegetarianka.

Właścicielka studia Pundarika Centrum Jogi i Rozwoju oraz firmy Planeta Zdrowie, gdzie łączę pracę z pasją zarażając ludzi zdrowym odżywianiem, dbaniem o swoją urodę i zdrowie w zgodzie z naturą.

Beata Jońska (Ved Gian Kaur)

Kundalini Joga

Od ponad 7 lat praktykuje Jogę Kundalini. Od 2014 roku jest instruktorem Jogi Kundalini certyfikowanym przez Kundalini Research Institute z USA. W sierpniu 2017 ukończyła kurs "The Science of Mind and Humanology in Leadership and Success" Poziom 1, a w 2018 poziom 2 w Rzymie we Włoszech. 


Od prawie 29 lat wegetarianka. W kręgu jej zainteresowań od czasów liceum znajduje się kultura Indii, a także życie i działalność Mahatmy Gandhiego. W przeszłości praktykowała rebirthing. Praktykuje medytację według nauki Gurudev Janglidas. Podróżuje do Indii, w szczególności do Ashramu Gurudev Janglidas Maharaj w Kokamthan.


Zawodowo od lat zajmuje stanowiska menadżerskie, aktualnie jest prezesem własnej firmy w branży zarządzania nieruchomościami.

Agnieszka Prem Jivan Kaur

Kundalini Joga

W życiu pełnie wiele ról. Jestem malarką, ceramiczką ,robie biżuterie z naturalnych kamieni. Jestem instruktorką jogi kundalini i pasjonatką naturalnego, zdrowego życia. Fascynuje się pięknem naturą, prawdą,wolnością,duszą, energią, miłością.


Imponują mi ludzie, którzy są twórcami piękna wokół siebie i w sobie, którzy emanują Boskością.


Tak Jestem kobietą. Tak Jestem duszą wolną, która jest na tym świecie by propagować świetlane wartości, by być w przepływie nieskończoności i wszechpotężnej miłości.


Jai Ganesha Jai Czagarita Jai Soma Jai Shiva Jai Krishna

Tatiana Antonina Potapova

Joga kręgosłupa

Choreografka, tancerka, instruktor Pilates ,zajęć Zdrowy Kręgosłup, Stretching i miłośniczka jogi.

Absolwentka Szkoły Baletowej i Uniwersytetu Humanistycznego wydziału Choreografia Współczesna i Taniec Modern, uczestniczka wielu międzynarodowych projektów choreograficznych. Swój warsztat taneczny zdobywała w Rosji, Ukrainie, Czechach i Polsce.
Od 3 lat aktywnie prowadzi zajęcia Pilates, Stretching, Zdrowy Kręgosłup w Warszawie. Swoją przygodę z Pilates zaczęła 5 lat temu na izraelsko-rosyjskim projekcie tanecznym Right Direction w Sankt-Petersburgu oraz na polsko-izraelskim projekcie tanecznym Warsaw Dance Departament. Jako instruktorka wiedzę swoją zdobywała w Polskiej Akademii Sportu i ProFi School. Od 13 lat praktykuje jogę i aktywnie bierze udział w warsztatach i szkoleniach .

Beata Pasikowska 1 - Copy.jpg

Beata Pasikowska
Jagat Prem Kaur

Kundalini joga dla kobiet w ciąży
Kundalini joga dla mam z małymi dziećmi

Beata Pasikowska / Jagat Prem Kaur - Nauczycielka w służbie Yogi Kundalini wg Yogi Bhajana i Guru Ram Dasa.
Kundalini upomniało się o mnie w 2008 i 2014 roku, zsyłając na mnie rzeczywiste doświadczenie uaktywnienia pewnych pokładów energii Kundalini.
Od 2014 roku prowadzę zajęcia Yogi Kundalini z dorosłymi oraz dziećmi, głównie w szkole demokratycznej.
Pracuję yogicznie z kobietami w ciąży, i po porodzie, i przygotowującymi się do macierzyństwa. Również po kilku wcieleniach przerwy na ścieżce służby uzdrawiania, w 2014 Guru Ram Das zaprosił mnie do powrotu.
W roku 2015 odbyłam kurs SatNam Rasayan, oraz w 2016 ukończyłam kurs Uzdrawiania Medytacyjnego I stopnia i w 2017 II stopnia, oba w tradycji Yogi Kundalini. Ukończyłam ciążowy kurs jogi i Yoga for Health (w oparciu o Hatha yoga) w 2017 roku. Jestem również w trakcie rozwijania swojej wiedzy z dziedziny numerologii yogicznej: Karam Kriyi, oraz szkolenia nauczycielskiego Leadership & Success.
Dodatkowo jestem na ścieżce do przygotowania się do bycia trenerem nauczycieli KY. Wspieram również kolejne kursy i materiały Kundalini Yogi jako tłumacz. W ramach wewnętrznej potrzeby udzielam sesji Uzdrawiania Medytacyjnego osobom potrzebującym. Należę również do zespołu organizacyjnego KY „3HO Europe”.

 

Follow

  • Facebook
  • Instagram

Contact

+48 694 555 111

Address

ul. Adama Pługa 1/3

02-047 Warszawa

Polska

©2018 by Pundarika Centrum Jogi i Rozwoju. Proudly created with Wix.com